Ara:

İletişim

Bu sayfadaki iletişim yollarından bizlere ulaşabilirsiniz. En hızlı destek WhatsApp üzerinden verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Komisyon Oranlarınız Nedir?
  Mobil ödeme bozdurma hizmetlerimiz çerçevesinde düşük oranlarda komisyon talep ederek sizler yardımcı oluyoruz. %X oranda bozum komisyonu ile hizmet sağlıyoruz.
 • 2- Neden Sizi Tercih Etmeliyim?
  Yıllardır sektörde sağladığımız hizmetlerle ne kadar kaliteli ve güvenilir bir firma olduğumuz bilinmektedir. Herhangi bir problem yaşamadan bozum işlemi gerçekleştirmek için bizden hizmet almalısınız.
 • 3- Bilgilerimiz Güvenceniz Altına Alıyor Musunuz?
  İşlemler çerçevesinde kimlik bilgisi ve herhangi bir belge talebinde bulunmuyoruz. Sadece isim ve soy isim bilginizle banka hesap numarası bilginizi talep ediyoruz. SSL 256-bit Aes Encryption tarafından tüm verileriniz koruma altına alınır. Ödemelerinizi FAST ile 7/24 güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz.
 • 4- Ödemem Ne Kadar Sürede Gerçekleşir?
  Ödeme işlemlerini tüm banka hesapları için FAST ile gerçekleştiriyoruz. Son dönemlerin popüler para transfer yöntemi FAST ile 7/24 birkaç dakika içerisinde hesabınıza transferi gerçekleştirilir.
 • 5- Bir Problem Yaşadığımda Kiminle İletişim Kurmalıyım?
  7 gün 24 saat boyunca müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizin için çalışmaktadır. Yaşanabilecek her türlü olumsuz durumda destek alabilirsiniz. Ayrıca bilgi edinmek amacıyla da müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Whatsapp +90 539 208 01 66 numara üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Skype üzerinden “Bozumcum” hesabına ulaşabilirsiniz. Ayrıca destek@bozumcum.com üzerinden bizlere e-posta gönderebilirsiniz.
 • 6- Komisyon Oranlarında İndirim Sağlıyor Musunuz?
  Sürekli gerçekleştirilecek işlemler çerçevesinde özel indirimlere sahip olmanız mümkün. Bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.